Ja?


Uszanowanko, bonjour dla każdego, kto postanowił zawitać na tej stronie!
Natalia, Natalka, Natka, Nuki. Właściwie nikt nigdy nie mówił na mnie Nuki. Wymyśliłam ten nick kilka lat temu, mając zamiar założyć konto na Youtubie, na którym będę nagrywać Minecrafta. Niestety ten ambitny plan nie wypalił. Potem pojawiła się koncepcja blogowania pod tą nazwą (jak widać udało się zrealizować). Był jeszcze pomysł na nagrywanie na Booktubie, ale niestety (a może właśnie stety) nie powiódł się. Ja i mój słomiany zapał bardzo się przyjaźnimy.

Moją najwięksiejszą pasją jest czytanie. Książki pochłaniały mnie już od najmłodszych lat i wciąż pochłaniają, mimo że ostatnio brakuje mi na nie czasu. Jednak nie wyobrażam sobie bez nich życia, to taka nieodłączna część mnie, której za nich w świecie nie chciałabym się pozbyć. Uwielbiam obyczajówki, obyczajówki z elementami fantasy, sci-fi.. Ale, żeby nie było, nie ograniczam się do konkretnych gatunków, nigdy w życiu! Mimo że lista moich ulubionych książek zmienia się z miesiąca na miesiąc, czasami nawet z tygodnia na tydzień, goszczą na niej stali bywalcy tacy jak: Złodziejka książek Markusa Zusaka, cykl Szklany tron Sary J. Maas, Prawie jak gwiazda rocka Matthewa Quicka, Służące Kathryn Stocket  oraz Oskar i pani Róża Erica-Emmanuela Schmitta. Ale mogę się założyć, że już za kilkadziesiąt dni któraś z pozycji wyleci, dojdzie nowa, życie książkoholika jest pełne niespodzianek!

Oprócz czytania uwielbiam robić zdjęcia. Nie wychodzi mi to na razie zbyt dobrze, ale staram się doskonalić w tejże dziedzinie. Kocham też spędzać czas z przyjaciółmi, najlepszymi ludźmi, jakich tylko mógł mi zesłać los. Mimo że wydaję się być humanistką, całym serduszkiem wielbię matematykę. Definitywnie jest moim ulubionym przedmiotem szkolnym, mogłabym w kółko rozwiązywać zadanka obliczeniowe. Dodatkowo moje życie ma sens dzięki jeżdżeniu na rolkach, mojemu piesiokowi, naleśnikom, kakao, brzoskwinią w syropie i alpakach!

Jejciu stop, bo mam wrażenie, że to już jest zanudzanie.
Także dla jakiejkolwiek osoby, która chciałby mnie o coś spytać, podyskutować o książkach albo porozmawiać o tym jak nie podlewać kaktusów, podaję mail kontaktowy:

po.prostu.nuki@gmail.com 

lub 

ata1546@gmail.com
Jeśli ktoś doszedł aż tutaj, to przesyłam mu serdeczne gratulacje i wyimaginowany uścisk dłoni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz